Kontakt

Zajímá Vás víc nebo se chcete jen na něco zeptat? Pojďme si domluvit schůzku.

Sídlo společnosti

Kynského 126
Slaný 274 01

+420 312 500 091

Provozní areál (kanceláře tepelného hospodářství)

Stehlíkova 1245
Slaný 274 01

+420 312 522 620

Dispečink kotelen

Všehlušická
Slaný 274 01

+420 312 522 737

Vedení společnosti a sekretariát

Ing. Josef Rabas

jednatel společnosti

rabas@rdkservis.cz
+420 312 500 092

Tibor Klinga

jednatel společnosti

klinga@rdkservis.cz
+420 312 500 087

Marie Hostounská

sekretářka

hostounska@rdkservis.cz
+420 312 500 091

Provoz - hlášení závad, technici / +420 312 522 595

Michaela Kohoutová

technik

kohoutova@rdkservis.cz
+420 312 500 084

Petr Krejza

technik

krejza@rdkservis.cz
+420 312 500 088

Ekonomky plateb / +420 312 500 094

Jana Banertová

ekonomka

banertova@rdkservis.cz
+420 312 500 094

Jana Běle

ekonomka

bele@rdkservis.cz
+420 312 500 094

Účtárna

Ing. Jarmila Hoffmannová

vedoucí

hoffmannova@rdkservis.cz
+420 312 500 093

Vladimíra Pospíšilová

účetní

pospisilova@rdkservis.cz
+420 312 500 098

Nikola Melicharová

účetní

melicharova@rdkservis.cz
+420 312 500 097

Tepelné hospodářství

Ing. Ivo Hort

vedoucí

hort@rdkservis.cz
+420 312 522 620

Jolana Pfejferová

sekretariát

pfejferova@rdkservis.cz
+420 312 522 620

Miloslav Leskauer

mistr

leskauer@rdkservis.cz
+420 312 522 620

Petr Klusáček

mistr

klusacek@rdkservis.cz
+420 312 522 620

Provozní areál Stehlíkova 1245

Vrátnice / +420 312 526 247

Spinning

Hanka

instruktorka

+420 603 259 250

Lucka

instruktorka

+420 723 779 246

Tělocvična

info@houseofpain.cz
+420 728 917 973

Pivnice Mlýkárna

+420 605 446 534

Prodejna instalatérského a sanitárního zboží

+420 312 523 137

prodejna@rdkservis.cz

Pronájem společenské místnosti

+420 312 500 087

Napište nám